Dowiedz się więcej o moim blogu książkowym

Blog książkowy

Jesteś tu pierwszy raz? Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś mój blog książkowy.

Skoro mamy spędzić ze sobą trochę czasu, byłoby szkoda, gdybym był dla Ciebie zupełnie obcą osobą, więc na początku zapraszam Cię do sekcji o mnie. Aby poznanie było obustronne zachęcam, byś podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczących poruszanych przeze mnie tematów w komentarzach lub poprzez Facebooka – uwielbiam poznawać opinie innych osób!

Blog książkowy jest podzielony na trzy główne kategorie tematyczne:

Książki

W Internecie jest tak wiele recenzji książek, że śmiało stawiam tezę, iż gdyby połączyć wszystkie opinie dotyczące danej książki, to przerosłyby ją pod względem objętości. Moje recenzje nie będą wyjątkowe, nie to jest moim celem, będą po prostu autentyczne. Dołożę wszelkich starań, by były treściwe i konkretne, oraz – co kluczowe, zawsze będą zawierały nie tylko pozytywne aspekty danej pozycji, ale również te negatywne – abyś świadomie mógł podjąć najważniejszą czytelniczą decyzję: przeczytać czy nie przeczytać

Prasa

Czy wiesz ile jest obecnie na polskim rynku magazynów popularnonaukowych o historii? Trzy, cztery? Być może trochę Cię zaskoczę. Aż siedem. Jak pośród tak wielu pozycji, wybrać tę właściwą? Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że często powstają nowe tytuły, a niektóre wymierają. Postanowiłem prowadzić dwie sekcje dotyczące prasy. Bitwy Magazynów będą polegały na konfrontowaniu dwóch tytułów z tej samej tematyki, by wybór jaki dokonujemy w sklepie nie ograniczał się do wyboru magazynu z najładniejszą okładką lub nie był kontynuacją naszego nawyku. Drugą sekcją są Recenzje. Po tym jak w moje ręce trafi ciekawa gazeta, podzielę się z Tobą moją opinią.

Ogólnie o czytaniu

W tej sekcji będziesz mógł poznać moje przemyślenia odnośnie literatury, trendów czytelniczych – oraz wszystko to co wpadnie mi do głowy na temat książek. Postaram się stworzyć jak najbardziej wartościowe artykuły, które – mam nadzieje – z chęcią i przyjemnością przeczytasz.

Teraz wystarczy, że klikniesz na interesującą Cię tematykę i zagłębisz się w fascynującym książkowym świecie. Spodziewaj się ciekawych wpisów co dwa tygodnie we wtorki!

Pozdrawiam,

Kamil Bugno

Zostaw komentarz