Poznaj swojego blogera! – pierwsza edycja

Poznaj swojego blogera!

[Akcja została zakończona. Zapraszam do udziału w 2018 roku]

Czytasz blogi książkowe? Masz swoich ulubionych internetowych twórców? Chciałbyś lub chciałabyś poznać ich na żywo? Nie czekaj dłużej – już teraz dzięki akcji „Poznaj swojego blogera!” masz wyjątkową okazję, aby spotkać się z nimi twarzą w twarz.

Poznaj swojego blogera! – idea

Wakacje to dla niektórych osób czas odpoczynku, chwil spokoju oraz niezapomnianych przeżyć. Postanowiliśmy wykorzystać ten okres, aby jeszcze bardziej się poznać. I to nie tylko poprzez Internet! Chcemy, by wspólna pasja – jaką niewątpliwie są książki – stała się początkiem niezwykłej przygody. Przygody, podczas której przyświeca nam jeden niezwykle ważny cel: poznanie innych osób!

Poznaj swojego blogera! – najczęstsze pytania

Chciałbym się spotkać z blogerem X, co mam zrobić?

Po pierwsze – cały czas obserwuj tę stronę – będzie ona na bieżąco aktualizowana. Pojawią się na niej informacje o miejscu i dacie spotkania z daną osobą. Jeśli Twój ulubiony twórca jest na liście – wspaniale! Możesz śmiało przyjść o umówionej porze na spotkanie i przeżyć niesamowitą przygodę. Jeśli jednak nie jest tutaj wymieniony – jeszcze nie wszystko stracone. Wyślij mi wiadomość na kontakt@blog-ksiazkowy.pl, a ja postaram się jego przekonać, aby dołączył do akcji.

Jestem blogerem, chciałbym dołączyć do akcji, co powinienem zrobić?

Na początku wystarczy, że wyślesz mail na adres wspolpraca@blog-ksiazkowy.pl. Dołączenie do akcji, oznacza, że masz ogromnie palącą potrzebę spotkania się z innymi osobami – cudownie! W pierwszych dwóch tygodniach sierpnia wybierz sobie przynajmniej jeden najbardziej odpowiadający termin, podczas którego spotkasz się ze swoimi czytelnikami. Miejsce jest dowolne – ogranicza Cię jedynie Twoja kreatywność! Spotkanie powinno trwać minimum godzinę i przebiegać w taki sposób, by każdy mógł się w nim aktywnie udzielać. Zgłoszenia są przyjmowane od 1 do 20 lipca 2017 r.

Poznaj swojego blogera! – lista spotkań

  • Kamil Bugno z Bloga Książkowego – piątek, 11 sierpnia 2017 r., godzina 18.00, Kraków, Eros Spętany,
  • Agnieszka Kalus z Czytam, bo lubię – wtorek, 8 sierpnia 2017 r., godzina 17.00, Poznań, Park A. Mickiewicza,
  • Miejsce dla Ciebie 🙂 …

Poznaj swojego blogera! – mapa spotkań

Poznaj swojego blogera!

Relacje ze spotkań

#PoznajSwojegoBlogera!Wczorajsze Spotkanie Książkowe było istną ucztą intelektualną – wspaniale móc wysłuchać ciekawych…

Posted by blog-ksiazkowy.pl on Saturday, 12 August 2017

Spotkanie czytelników na kocykach (brakuje jednego Mateusza). Dziękuję Ani, Ani, Asi, Kasi, Kamili, Mateuszowi,…

Posted by Czytam, bo lubię on Tuesday, 8 August 2017

Szczegółowe podsumowanie akcji możesz znaleźć tutaj.