O mnie

Drzwi nie ustępują. Pcham je mocniej i … ku mojej radości, w końcu ulegają – pozwalają mi wejść do zupełnie innego świata. W powietrzu unosi się przyjemny zapach, znany mi od wielu lat. Ostre światło wydobywa je wszystkie. Leżą spokojnie na półkach, jakby oczekiwały na tę wybraną osobę, której się w całości oddadzą. Nie krzyczą, nie ponaglają – z niesamowitą wręcz cierpliwością czekają, aż będą mogły wybrańcowi wyszeptać swoją historię. KSIĄŻKI.

Kim jestem? Czytelnikiem, obserwatorem. Mam 23 lata i chcę się z Tobą, na tym blogu, podzielić moją pasją do książek, która trwa już wiele lat. Me Cię to zdziwić, ale moje początki z czytaniem były bardzo trudne – w dzieciństwie unikałem książek jak ognia, gorzej – były dla mnie bezwartościowym zbiorem zadrukowanych stron! Dopiero po jakimś czasie, ze zdumieniem odkryłem, że czytanie może stanowić rozrywkę, a nawet sprawiać przyjemność. Obecnie, gdy skończę czytać jedną książkę, od razu zabieram się za kolejną, tak, by każdego dnia móc słuchać ich historii.

Na co dzień mieszkam i studiuję w Krakowie. Jeśli również jesteś pasjonatem książek, zapraszam do Krakowa – chętnie się z Tobą spotkam i porozmawiam.

Kamil Bugno

kontakt@blog-ksiazkowy.pl